SFK / Om SFK / Organisasjon

Gutt 1

Organisasjon

Styret

Styreleder:

Ole Andre Mora: ole.andre.mora@coop.no

Nestleder:

Per Øyvind Haugen: per_oyvind.haugen@getmail.no

Styremedlemmer:

Kjell Ove Hansen:  kjell.ove.hansen@nlpool.no

Merete Løkse: merethe.lokse@norgesgruppen.no

Trude Elisabeth Bye: bye.trude@gmail.com

Thomas Vethe: thomas.vethe@hotmail.com

Jan Laurits Leirvik: laur-le@online.no

Hege Sofie M. Normann: hegesnj@gmail.com 

 

Rollebeskrivelse styret

Administrasjonen

Administrasjonen består av:

Daglig leder: Jørn Ove Lunder: jol@skedsmofk.no

Administrativ leder: Trine Fausk: trine@skedsmofk.no

Sportslig leder og trenerutvikler + administrative oppgaver: Kim Andre Pedersen: kimapeders@skedsmofk.nokimapeders@gmail.com;

Har du spørsmål rundt områdene

Administrativ leder har ansvar for:

  • Medlemsinfo.
  • Spillerregister
  • Turneringer
  • Treningstider
  • Serie påmeldinger
  • Baneboka
  • Kioskvakter
  • Oppstart første klasse
  • Sesongprogrammet

 Daglig Leder har blant annet ansvar for:

  • Klubb policy
  • Reklame
  • Sponsorater
  • Økonomi
  • Forsikringer
  • Overganger
  • Annet
    • Materiell
    • Dommere
    • A-lag

Sportslig Leder/Trenerutvikler har ansvar for

- Skedsmo Fotballakademi 7-12 år.

- Sportslig leder for barne- og ungdomsfotballen 6-19 år.

- Ansvarlig for informasjons på hjemmesiden/redaktør.

- Annet/diverse.

- Skedsmo shop (nettbutikk).

- Utlevering av utstyr.

- Gjennomføring av klubbens turneringer og andre arrangementer. 

Sportslig utvalg 2017

Sportslig leder sportslig utvalg: 

Thomas Vethe, thomas.vethe@hotmail.com; 

Sportssjef ungdom G19 - Herrer:

Tommy Stovner, tommy.stovner@ghs.no; 

Spiller- og trenerutvikler 13-19:

Trond Teigland, trondt@dactari.no;

Jørn Ove Lunder, jol@skedsmofk.no

Sportslig ansvarlig jentefotball J13-Damelaget:

Christian Melby, cm78@outlook.com

Sportslig leder barn U6-U19:

Richard Jensen Moseby, moseby.skedsmofk@gmail.com

Leder laglederutvalget:

Jan Leirvik, laur-le@online.no

Keeperansvarlige 10- A lag:

Rune Danielsen, runedaniels@gmail.com            

Christian Melbye, cm78@outlook.com

Hovedtrener herrer:

Knut Aga, Knut.aga.jr@dn.no

Hovedtrener damer:

Jørn Ove Lunder, jol@skedsmofk.no 

 Rollebeskrivelse Treneransvarlig/Trenerutvikler

Laglederutvalget

Laglederutvalget fra 2015 består av: 

Lu leder: Jan Laurits Leirvik: laur-le@online.no 

Marthe Von Køppen: martecok@gmail.com

Øystein Engevold: oe-engev@online.no

Trude Elisabeth Bye: bye.trude@gmail.com

Mona Neskvern: mona.neskvern@dnb.no

Cupteam

Cupteamet består av: 

Trine Fausk, Alle

Trude Bye, Alle

Jill Rugås, Tærud Cup

Eirin Lindset, Små Føtter

Monica Giertsen, Små Føtter

Tom Arne Kildal, Småføtter

Henriette Ellingsen, Kiwi Cup

Jon Spantell, Dommeransvarlig

 

For mer informasjon om temaet og cupene se link: http://skedsmofk.no/Cuper

Organisasjonskart

Klubbens organisasjon, med hovedgrupper.