SFK / Om SFK / Organisasjon

Gutt 1

Organisasjon

Styret

Styreleder:

Ole Andre Mora: ole.andre.mora@coop.no

Nestleder:

Thomas Vethe: thomas.vethe@hotmail.com

Økonomiansvarlig:

Merete Løkse: merethe.lokse@norgesgruppen.no

Styremedlemmer:

Kjell Ove Hansen:  kjell.ove.hansen@nlpool.no

Linn Haakonsen: LinHaa@skedsmo.kommune.no

Trude Elisabeth Bye: bye.trude@gmail.com

Jan Laurits Leirvik: laur-le@online.no

Hege Sofie M. Normann: hegesnj@gmail.com 

 

Rollebeskrivelse styret

Administrasjonen

Administrasjonen består av:

Daglig leder: Jørn Ove Lunder: jol@skedsmofk.no

Administrativ leder: Trine Fausk: trine@skedsmofk.no

Har du spørsmål rundt områdene

Administrativ leder har ansvar for:

  • Medlemsinfo.
  • Spillerregister
  • Turneringer
  • Treningstider
  • Serie påmeldinger
  • Baneboka
  • Kioskvakter
  • Oppstart første klasse
  • Sesongprogrammet

 Daglig Leder har blant annet ansvar for:

  • Klubb policy
  • Reklame
  • Sponsorater
  • Økonomi
  • Forsikringer
  • Overganger
  • Annet
    • Materiell
    • Dommere
    • A-lag

- Ansvarlig for Skedsmo Fotballakademi 7-12 år er Christian Haulan: skedsmofotballakademi@gmail.com  mob:480 44 788

- Sportslig leder for barnefotballen er Richard Jensen Moseby : moseby.skedsmofk@gmail.com  mob: 90282514

- Ungdomsanvarlig og trenerutvikler er Trond Teigland: trondt@dactari.no  mob: 99167738

Sportslig utvalg 2018

Leder sportslig utvalg: 

Thomas Vethe, thomas.vethe@hotmail.com; 

Sportssjef 

Kim Andre Pedersen, kimapeders@skedsmofk.no

Spiller- og trenerutvikler 13-19:

Trond Teigland, trondt@dactari.no;

Sportslig ansvarlig jentefotball J13-Damelaget:

Christian Melbye, cm78@outlook.com

Sportslig leder barn U6-U12:

Richard Jensen Moseby, moseby.skedsmofk@gmail.com

Leder laglederutvalget:

Jan Leirvik, laur-le@online.no

Keeperansvarlige 10- A lag:      

Christian Melbye, cm78@outlook.com - Jenter

Hovedtrener herrer:

Vidar Gundersen, v.gundersen@live.no

Hovedtrener damer:

Christian Melbye, cm78@outlook.com

Leder Akademiet

Christian Haulan - christian@skedsmofk.no, skedsmofotballakademi@gmail.com;

 Rollebeskrivelse Treneransvarlig/Trenerutvikler

Laglederutvalget

Laglederutvalget fra 2018 består av: 

Lu leder: Jan Laurits Leirvik: laur-le@online.no 

Marthe Von Køppen: martecok@gmail.com

Øystein Engevold: oe-engev@online.no

Trude Elisabeth Bye: bye.trude@gmail.com

Linda Myhrvold: linmyhr@gmail.com 

Cupteam

Cupteamet består av: 

Trine Fausk, Alle

Trude Bye, Alle

Eirin Lindset, Små Føtter

Monica Giertsen, Små Føtter

Tom Arne Kildal, Småføtter

Henriette Ellingsen, Kiwi Cup

 

For mer informasjon om temaet og cupene se link: http://skedsmofk.no/Cuper

Organisasjonskart

Klubbens organisasjon, med hovedgrupper.