Vi i administrasjonen ønsker dere alle ett riktig Godt nytt fotball år. Nedenfor kommer det litt kort info som det er viktig å få med seg.
///LESDa er vi endelig kommet igang med 2016 og vi har fått på plass en ny utstyrsleverandør.
Dette er som de fleste kjenner til Umbro. Tøy, utstyr og kolleksjoner finnes hos Comet Sport i Lillestrøm.
Bestilling kan gjøres hos kenneth@comet.no eller ved å besøke Comet Sport.
Vedlagt er bilde av ulike pakker, priser og kolleksjonen.
///LESEndelig er fotballsesongen 2016 igang igjen. Nå har vi fylt opp glykogenlagre med juleribbe, marsipan, godis, brus og annet som må til.
I år er vi alle spente på hva senior herrer og senior damer kan vi få til med unge spillere og mye pågangsmot.
Les mer om de ulike grupperingene her:
///LESTil informasjon: Keepertreninger er igang igjen og vedlagt er en oversikt over når, hvor og hvem som trener med Rune og Christian fremover.
Vi gleder oss til fortsettelsen med å utvikle nye dyktige keepere.
///LESDidrik Mostue er tilbake i rampelyset på Skedsmo stadion.
Om han ikke er "oksen fra Grimstad" så er han ihvertfall i alle Skedsmos hjerter
///LESSkedsmo fotballklubb har fått kr. 110 218,- fra LillestrømBanken takket være alle våre støttespillere som har stemt oss frem gjennom Lokalvalget.
Takk til alle som stemte på Skedsmo Fotballklubb : )
Til informasjon: Lillestrøm banken tilbyr lånerente fra 2,1 % til alle som er medlemmer i Skedsmo Fotballklubb.
///LESLørdag 9. januar arrangeres det første rekrutteringsdommerkurset i 2016 på Jessheim stadion. (Kursdag to blir nærmere sesongstart – se informasjon i lenken under.) Ettersom det er ny ordning for dommerfinansiering neste sesong regner vi med at det kommer mange på kurs. Den nye ordningen for dommerfinansiering innebærer også at kurset er gratis.
///LESThomas Lund Johannessen - Naprapat på Skedsmo Naprapatklinikk hadde onsdag foregående uke en presentasjon ang. fysisk trening og skadeforebyggende trening for trenere i ungdomsfotballen i SFK.
Se mer informasjon om presentasjonene.
///LESVi har klær i ulike størrelser: Bukser, gensere, t-skjorte, coachjakker, spillerjakker strømper, underwear genser og shorts m.m
Ta kontakt med trine@skedsmofk.no; eller kimapeders@skedsmofk.no; for å se hva vi har eller lager avtale.
///LESSportslig utviklingsplan er oppdatert med noen nye punkter.
I tillegg har vi lagt ut planer, og detaljer som kan brukes som forslag til alle lag i Skedsmo.
Se over og bruk det som er ønskelig.
///LES28.mai kl 15.00