SFK / Om SFK / Nyhetsarkiv / Nyheter / KIWI Grønn cup 2013 ferdigspilt

Gutt 1

KIWI Grønn cup 2013 ferdigspilt

Bookmark and Share

Mange spennende kamper, godt spill og idrettsglede på stadion denne helga. Frogner til topps i J13 klassen og Skedsmo FK vant G13 i årets Kiwi Grønn Cup 2013.  Her er resultatene i G13/J13. 

    Kamper:   Resultat   Plass i pulja:    
                 
G13 pulje 1 Lørenskog 3 Lørenskog 3 - Gjerdrum 1   0 - 2   1 Skedsmo 2  
  Gjerdrum 1 Skedsmo 2 - Skedsmo 7   21 - 0   2 Gjerdrum 1  
  Skedsmo 2 Lørenskog 3 - Skedsmo 2   0 - 12   3 Lørenskog  
  Skedsmo 7 Gjerdum 1 - Skedsmo 7   10 -2   4 Skedsmo 7  
    Skedsmo 7 - Lørenskog 3   0 - 9        
    Gjerdrum 1 - Skedsmo 2    1 -7        
                 
G13 pulje 2 Skjetten 1 Skjetten 1 - Skedsmo 3   6 - 0   1 Skjetten 1  
  Skedsmo 3 Skedsmo 5 - Frogner   3 - 0   2 Skedsmo 3  
  Skedsmo 5 Skjetten 1 - Skedsmo 5    8 - 0    3 Skedsmo 5  
  Frogner Skedsmo 3 - Frogner    5 - 2   4 Frogner  
    Frogner - Skjetten 1    0 - 10        
    Skedsmo 3 - Skedsmo 5   8 - 0        
                 
G13 pulje 3 Bjerke 2 Bjerke 2 - Skedsmo 1   0 - 10   1 Skedsmo 1  
  Skedsmo 1 Skedsmo 6 - Gjerdrum 2   0 - 3   2 Bjerke 2  
  Skedsmo 6 Bjerke 2 - Skedsmo 6   1 - 0   3 Gjerdrum 2  
  Gjerdrum 2 Skedsmo 1 - Gjerdrum 2   7 - 0   4 Skedsmo 6  
    Gjerdrum 2 - Bjerke 2   1 - 2        
    Skedsmo 1 - Skedsmo 6   11 - 0        
                 
G13 pulje 4 Skjetten 2 Skjetten 2 - Bjerke 1    4 -3   1 Skjetten 2  
  Bjerke 1 Bjerke 1 - Skedsmo 4   5 - 1   2 Bjerke 1  
  Skedsmo 4 Skjetten 2 - Skedsmo 4    2 - 2   3 Skedsmo 4  
              Resultat  
    Treer pulje 1 - Treer pulje 4: Lørenskog - Skedsmo 4    2-2  
Søndag                
Kl. slett               Bane
11:40 Kvart 1: Vinner p.1 - Toer p.3: Skedsmo 2  vs Bjerke 2    4-2 2
11:40 Kvart 2: Vinner p.2 - Toer p.4: Skjetten 1 vs Bjerke 1    5-1 3
11:40 Kvart 3: Vinner p.3 - Toer p.1: Skedsmo 1 vs Gjerdrum 1    9-0 4
11:40 Kvart 4: Vinner p.4 - Toer p.2: Skjetten 2 vs Skedsmo 3    3 - 5 5
Kl.slett                
13:00 Semi 1:  Vinner kvart 1 - Vinner kvart 2:Skedsmo2  Skjetten 1  e.s.d  1 - 0 2
13:00 Semi 2:  Vinner kvart 3 - Vinner kvart 4:Skedsmo1 Skedsmo 3    8 - 2  3
                 
15:00 Finale:  Vinner semi 1 - Vinner semi 2Skedsmo 2 Skedsmo 1    0-1  1
              Vigratulerer Skedsmo 1 med seieren  
              Banens beste: Theo  
J13 pulje 1 Sørumsand Hvit Sørumsand Hvit - Billingstad    1 -2   1 Frogner  
  Billingstad Frogner - Skedsmo 2   3 - 1   2 Billingstad  
  Frogner Sørumsand Hvit - Frogner   0 - 3   3 Skedsmo 2  
  Skedsmo 2 Billingstad - Skedsmo 2    1 -2   4 Sørumsand hvit  
    Skedsmo 2 - Sørumsand Hvit   0 - 0        
    Billingstad - Frogner   2 -1         
                 
J13 pulje 2 Sørumsand rød Sørumsand Rød - Skedsmo 1   0 - 5   1 Bjerke IL  
  Skedsmo 1 Skedsmo 1 - Bjerke IL   1 -1    2 Skedsmo 1  
  Bjerke IL Sørumsand Rød - Bjerke IL   1 - 6   3 Sørumsand Rød  
                 
    Treer pulje 2 - 3'er pulje 1:   Sørumsand Rød vs Skedsmo 2 4 - 5 .
Lørdag               Bane
16.20 Semi 1:  Vinner p.1 - Toer p.2: Frogner vs Skedsmo 1  e sd  2-1 2
16.20 Semi 2:   Vinner p.2 - Toer p.1: Bjerke IL vs Billingstad    1-0 3
                 
18:20 Finale:  Vinner semi 1 - Vinner semi 2:Frogner  Bjerke    1-0 1
             

Vi gratulerer Frogner med seieren.

BB: Lotte fra Bjerke